270558
Bok:Ātash’hā-yi kuchak / mu’alif: Ing Silist ; bargardān-i: Fātimah Qurbānpūr.:1397 [2018]:Chāp-i avval Bok Ātash’hā-yi kuchak / mu’alif: Ing Silist ; bargardān-i: Fātimah Qurbānpūr.
Ātash’hā-yi kuchak / mu’alif: Ing Silist ; bargardān-i: Fātimah Qurbānpūr.
Av: Ng, Celeste (Författare/medförfattare)
Medarbetare: Qurbānpūr, Fāṭimah (Översättare)
Utgivningsår: 1397 [2018]
Språk: Nypersiska
Medietyp: Bok
Upplaga: Chāp-i avval
Förlag: Shimshād
ISBN: 9786008392507
Originaltitel: Little fires everywhere
Omfång: 296 sidor
Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna Omarkerad betygsstjärna
Innehållsbeskrivning
New York Times Top Ten Bestseller En övertygande, lysande roman om ras, identitet, familj och hemligheter för fans av Chimamanda Ngozi Adichie och Zadie Smith.

Här finns titeln:

Loading...

Andra titlar av samma författare

Liknande titlar

219201
Av: Mihrizi Muqaddam, Munir
281743
Av: Moyes, Jojo
Loading...